Rrahja e deputetit të Nismas, Milaim Zeka dhe atij të Vetëvendosjes, Frashër Krasniqi në studion e Info Magazinës në Klan Kosova bëri bujë të madhe.

Të gjithë e panë, folën për të e nuk u la gjë pa u thënë.

Por, cila në fakt ishte historia e rrahjes mes Frashër Krasniqit dhe Milaim Zekës?

Ajo vjen e treguar në detaje, nga Drejtori i Informacionit në Klan Kosova, Gazmend Syla.

Pse nuk e ndërpreu ai emisionin dhe a ka mundur ta bëjë këtë? Kuptojeni në kronikën e mëposhtme.