Mbrëmjen e djeshme  emisioni satiriko-investigativ “Fiks Fare” i Top Channel i drejtuar nga Filip Çakuli, ka mbushur 15 vjeç. Nuk ka munguar edhe një festë e stafit, ku shfaqen gazetarë, moderatorët dhe drejtuesit e emisionit.  Siç shihet dhe nga fotot stafi ka vendosur të organizojë një festë me këtë rast, ku janë mbledhur të gjithë së bashku, me në krye drejtuesen Top Media, Vjollca Hoxha.

Por mes të tjerash kjo festë ka pasur edhe një tortë në të cilën i jepet një urim edhe drejtuesit të këtij emisoni Filip Çakullit nga stafi dhe nga drejtuesja e  Top Channel.   “Gëzuar 15 vjetorin e Fiksit, urime Filipit”, shkruhet ne tortë. Ashtu siç edhe nga fotoja të gjithë janë argëtuar shumë dje.