Dëshiron të paraqitet sa më e nxehtë për festat e fundvitit

Këtë e ka bërë Cardi B e cila ka shfaqur gjoksin e saj gjigant para një paraqitje në një performace.

E fansat e saj sigurisht i kanë “kullotur” sytë më këtë performancë të reperës.

Reperja ka performuar në një fustan të shkurt në një kazino resort të Kalifornisë.

Por, pasi është nxehur ajo nuk ka harruar që të tregojë të pasmet dhe gjoksin e saj bombastik.

Sigurisht, fansat e saj janë ndier shumë seksi në këto momente të performancës së reperes