Që kur lidhja e tyre u bë publike, Klea Huta dhe Elgit Doda kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave duke u kthyer në një nga çiftet më të komentuara të këtij viti.

Pak ditë më parë një foto e Kleas në Instastory nisi thashethemet se dyshja janë fejuar, kjo sepse Klea tregonte një unazë në gishtin e fejesës.

Lidhur me këto thashetheme Klea ka folur sot për herë të parë në Fest’ 56, ku u shpreh se nuk është e vërtetë ajo çfarë është shkruar nëpër portale dhe se unazën e ka treguar, sepse unazat i pëlqejnë shumë.