Blac Chyna ka shkëlqyer në kostum blu, në Hollywood Boulevard për një natë jashtë në Paloma, për ditëlindjen e Karrueche Tran.

29 vjeçarja, nënë e dy fëmijëve dukej tejet seksi me gjoksin shpërthyes falë operacioneve, të cilin e kishte ekspozuar,

Me flokët lëshuara supeve, ajo dukej seksi dhe provokuese, me kostumin që i nxirrte në pah linjat trupore dhe gjoksin pa sytjena.

Image