Big Mama përveç si këngëtare njihet edhe si femër e cila di të bëjë shumë gjëra të tjera.

Ajo e ka sfiduar vetën në moderim dhe ia ka dalë shumë mirë të bëhet një gazetare të cilën e duan dhe ndjekin publiku.

Por s’mund të dyshojmë se Bigi di edhe të gatuaj. Ajo së fundmi ishte pjesë e një emisioni ku mori rolin e kuzhinieres.

Imazhe nga atje ku shihet me veshje prej kuzhine ka publikuar vetë ajo në Instastory.

Image