Ajo paraqiti futbollistin NFL Colin Kaepernick me Çmimin e Legjislacionit Muhammad Ali në çmimet e Sports Illustrated të martën.

Dhe të premten, Beyonce ka postuar disa fotografi prapa skenës, ku u shfaq e veshur me një fustan të shkurtër me shirita LaQuan Smith,

Këngëtarja 36-vjeçare, e cila është e njohur për postimet e saj artistike të Instagram-it, nuk u shqetësua për të përshkruar ndonjë nga videot dhe fotot e saj.

Beyonce duhkej e mahnitshme duke treguar linjat perfekte trupore, si nënë e tre fëmijëve./BS/

Image