Ata bënë publike lidhjen e tyre në muajin korrik të këtij viti.

Dhe duket se Ben Affleck dhe Lindsay Shookus janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Të dy ishin të veshur thjesht, me ngjyrën e zezë e cila dominonte tek të dy.

Çifti u pa duke ecur goxha gjatë në hyrjen e Nobu Malibu. Ecja erdhi pasi u njoftua muajin e kaluar se Ben dhe Lindsay po ndajnë një apartament së bashku në New York.

Image