Skena erotike, puthje të nxehta, ledhatime e përqafime kanë tërhequr vëmendjen se fundmi nga Belen Rodriguez dhe i dashuri i saj e Andrea Iannone.

Të gjitha këto kanë ndodhur në publik, gjatë ‘shopingu’-ut. E përjavshmja italiane “Chi”, i ka fotografuar në Milano, ndërsa piloti i motorëve provon një palë pantallona të ngushta në pamje dhe top modelja me origjinë nga Argjentina i hidhet përsipër, duke përfunduar mbi poltronën e dhomës së provës. Gjysmë i zhveshur, Iannone ia heq mendjen… dhe këpucët të dashurës së tij.

Mbrëmje në familje, festa, dolli dhe atmosferë Krishtlindjesh për çiftin, që ka rigjetur qetësinë. Andrea, i përkushtuar të provojë pantallonat, mbetet gjysmë nudo. I kujdesshëm për të kuruar çdo detaj, përpiqet të jetë “in”.