Modelja e njohur, Aurela Hoxha, është një prej bukurosheve më seksi shqiptare.

Ajo ka qenë pjesëmarrëse e shumë eventeve të ndryshme anembanë globit, duke u takuar me shumë personalitete botërore.

Dhe shumë fotografi prej këtyre ngjarjeve i publikon edhe në rrjetet sociale, ku sjell edhe imazhe joshëse.

Së fundi Aurela ka publikuar në llogarinë personale të Instagramit një fotografi “topless”, teksa shihet tejet seksi.

“Së shpejti”, ishte mesazhi që e shkruante përbri fotos në Instagram, duke mos dhënë shumë detaje.

Global