Këngëtarja Arta Memedi shumë shpejt do e lansojë këngën e re.

Fjala është për projektin muzikor ‘Bashkë’, të cilit i ka bërë edhe klipin.

Arta në Instagram ka hedhur një fotografi të shkëputur nga videoja ku shihet tejet e zjarrtë, duke u nisur nga veshja.

“Bashkë” është prodhim i Redbox dhe me video të Valon Azirit.