Këngëtarja Arta Bajrami dhe bashkëshorti i saj Xhemajl Sekiraqa po bëhen sërish prindër.

Dyshja janë duke pritur që të vijë në jeë fëmija i tyre i tretë ndërsa ajo është në ditët e fundit të shtatzënisë.

Arta e ka publikuar një foto në llogarinë  e saj në Instagram ku shihet bashkë me burrin e barku i saj në të cilin po e mban bebushin e ka zbukuruar akoma më shumë këngëtaren.

Image