Vajza e këngëtares së njohur, Albërie Hadërgjonaj, Anxhelina, është dalluar gjithmonë bukuria dhe pamja e saj fizike.

Ajo herë pas here publikon foto në rrjete sociale duke u munduar të jetë përherë e më pranë fansave të saj.

Së fundi, Anxhelina ka postuar një fotografi në “Instagram”, ku shfaqet pranë “Pemës së Krishtlindjes” duke përfituar nga rasti për të uruar festën.

Image