A është e mundur që martesa e Jennifer Aniston dhe Justin Theroux me të vërtetë do të mbarojë?

Vetëm disa ditë pasi tabloidi In Touch njoftoi se Jennifer Aniston dhe Justin Theroux nuk kishin jetuar së bashku për tre javë, paparacët i kapën ata në një pazar të Krishtlindjeve, por – veçmas.

Aktorja po kërkonte dhurata në dyqanet e Los Anxhelosit, e shoqëruar nga një truproje, dhe gjatë gjithë kohës ajo kishte syze dielli.

Justin shkoi në dyqan në shoqëri të një gruaje dhe kishte vendosur një kapelë dhe syze.

Është e pabesueshme për shumë që martesa e tyre nuk mbijetoi, pasi  ata dukeshin si një nga çiftet më harmonike në Hollywood.

“Justin u largua nga Jennifer tre muaj më parë, ndërsa filmoi ‘On The Basis of Sex’ dhe punoi në serialin ‘Maniac’ të Netflix”, tha një burim për revistën In Touch.