Ajo ka deklaruar se koha në palestër, katër muaj pas lindjes, e ka bërë atë të ndihet e mahnitshme.

Dhe Amy Childs dukej mjaft në formë, derisa tregoi figurën e saj sensacionale në plazh, .

27 vjeçarja, nënë e një fëmije u shfaq në plazh e veshur në bikini të bardhë njëpjesësh, derisa realizoi një set fotografik në plazhin e Cape Verdes.

Ajo dukej mjaft bukur dhe ka kthyer format pas lindjes