Hamit Altintop ka shënuar një supergol në Bundesliga 2 ndaj Furth

Ish mesfushori i Bayern Munichut dhe Real Madridit, Hamit Altintop ka shënuar golin e tij më të bukur të karrierës.

Turku shënoi në minutën e 90+3 për Darmstad në ndeshjen ndaj Furth, duke shokuar lojarët dhe tifozët vendës.