Aktorja me origjinë shqiptare, e cila jeton në Turqi Almeda Abazi duket se është bërë nostalgjike gjatë ditës së sotme. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto të vitit 2015 ku shfaqet me bashkëshortin e saj Tolgahan.

Të dy duken mjaft të rinj dhe të dashuruar në këtë foto ndërkohë që prej disa kohësh tashmë janë të martuar.