Alketa Vejsiu prej më shumë se një jave gjendet në Karaibe.

Moderatorja e dashur e publikut shqiptar ka zgjedhur t’i festojë ndryshe pushimet e fundvitit. Ajo ka ndarë me miqtë e saj pamje të mrekullueshme të natyrës, që po shijon si dhe foto të saj me bikini.

Por një nga fotot e publikuara së fundmi ajo ka treguar se për pak është sulmuar nga disa bebe peshkaqeni dhe është trembur pafund. Por Alketa është kujdesur të theksojë se ndonjë herë nuk është shumë serioze në ato që thotë.

Gjithashtu Alketa ka shkruar se nuk mund të jetë gjithmonë me taka dhe fustan apo e krehur deri në detaje, siç jemi mësuar ta shohim.

‘Na falni shume per floket e pakrehur, per mungesen e make up dhe sidomos per mungesen e takave… E kam harruar ne Tirane ate valixhe. Edhe nje gje; kerkojme shume ndjese qe skemi veshur xhakete por kemi dale me rroba banjo ne plazh! ‘ shkruan ajo.