Para pak minutash ka ndodhur një aksident në qytetin e Fierit. Në aksident janë përfshirë dy automjete tip ‘Benz’.

Sipas policisë ,mjeti me drejtues A.K është përplasur me mjetin e drejtues L.T. Nga përplasja është plagosur bashkëshortja e L.T 23 vjeç si dhe djali i tyre disa ditësh.

Ndërkohë në vendngjarje ka mbërritur policia e cila po heton ngjarjen. Të plagosurit janë nisur drejt spitalit.

Global