Klay Thompson me të vërtetë është fatlum.

Njëzeteshtatëvjeçari ka dy tituj kampioni në ligën e basketbollit amerikan NBA, me Golden State Warrios dhe ka miliona dollarë në llogari.

Por, ajo që e bën atë më të lumtur është e dashura e tij Abigail Ratchford.

Kjo e fundit ka xhiruar disa foto, të cilat i ka postuar në rrjetet sociale, ku lë shumë pak për të imagjinuar.

Ndoshta i dashuri i saj nuk do të bëhet xheloz.

Image