Enca është padyshim një nga këngëtaret më të pëlqyera për publikun, jo vetëm për këngët e saj por edhe për format trupore.

Krahas fansave, ajo është një nga ato vajza që shumë e kanë zili për pamjen e saj dhe stilin e veçantë.

Këngëtarja poston shpesh foto dhe video seksi në profilin e saj në Instagram duke ekspozuar pjesë të ndryshme të trupit.

Duke qenë natyrë mendjehapur asaj asnjëherë nuk i kanë bërë përshtypje komentet qoftë këto negative për ato që publikon.

Krahas fansave këngëtarja me sa duket paska edhe persona të cilët i kanë përdorur videot e saj me qëllime dashakeqe.

Një nga videot e saj të hershme kur duket se po këndon këngën “A po t’pëlqen” është shpërndarë në një faqe porno.

Përmbajtja është e zakonshme e një vajze që këndon dhe pozon, por megjithatë videoja ka përfunduar në faqen me përmbajtje erotike.