Ajo u gjet në anët e kalendarit të famshëm, dalja e të cilit shënoi fundin e vitit.

Irina Shayk është një nga modelet më të adhuruara të botës, dhe në vitin 2017 ajo postoi disa herë fotografi në natyrë.

Paparacët shpesh e “kapën” në momentet e pushimit në plazh dhe situata të ngjashme, transmeton KosovaPress.

Këto “kuadro rodeo” erdhën në momentin e duhur për gëzimin e tifozëve të saj anembanë botës.