Këngëtarja sexy  ka suprizuar sërish me pamjen e saj në super formë edhe pse është shumë pranë kohës për të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Zaimina Vasiari nuk ak ndalur së bëri modelen edhe gjatë muajve të shatzanisë dhe duket në formë të mrekullueshe.

Deri në momentin që ajo pranoi faktin se ishte në pritje të fëmijës së saj të parë, Zimina nuk i ndali më fotot me fustane të ngnjitura pas trupit.

Edhe pse kështu të gjithë e patë të vështirë të vërenmin barkun e saj të rrumbullakosur. Këtë herë ajo ka pozuar mjaft priovokuese dhe në një pozicion disi të papërshtatshëm për një femër në muajin e 7 të shtatzanisë.

Nga fotoja bie në sy dhe makina luksoze që ajo ka në zotërim