Mes shumë të ftuarve në “Përrallë me Tupan” ishte Xhafer Tahiri, kryetari i sapozgjedhur i komunës së Vushtrrisë.

Ai tregoi për fushatën e tij, e cila ishte ndryshe nga të tjerët, pse vendosi të kandidojë për të parin e Vushtrrisë dhe si erdhi deri te fitorja.

Përveç Tahirit të ftuar ishin edhe këngëtarja e mirënjohur Aferdita Demaku, si dhe hoxha nga Gjilani, Burhan Zejnullahu.

“Përrallë me Tupan” shfaqet çdo të enjte nga ora 20:30, në televizionin First Channel, nën udhëheqjen e Valon Malokut – ValaMala.

Për më shumë ndiqni emisionin në videon e mëposhtme: