Ajo theu heshtjen në rrjete sociale, derisa tregoi se është shtatzënë të martën.

Dhe Casey Batchelor tashmë ka treguar edhe barkun e rrumbullakosur të mërkurën, derisa po shijon pushimin, ku është shfaqur në një pishinë në Cyrus, përcjell Bota sot.

E veshur në bikini të verdhë, 23 vjeçarja ka treguar me krenari linjat seksi trupore, barkun e fryrë por që vëmendjen e ka marrë gjoksi i saj shpërthyes