Një 60-vjeçar i paralizuar është rrëzuar nga shkallët e një pallati në Elbasan dhe për pasojë ka humbur jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton rrethanat e aksidentit të shtetasit A.M.