Carlos Tevez dëshiron të kthehet te ish-skuadra e tij Boca Juniors.

Ai po kalon një periudhë të palumtur në Superligën kineze, dhe mudn t’i kthehet Boca-s në muajt në vijim.

Edhe klubi argjentinas duket të jetë i interesuar që ta sjellë sulmuesin në La Bombonera.