Partizani i Beogradit dhe Skënderbeu po luajnë mes tyre ndeshjen e katërt të Grupit B të Europa League,

Në minutën e 29-të Orges Shehi tenton të largojë topin nga zona e tij, por gabon duke e përplasur në trupin e Ozegovic. Për fat topi nuk devijohet në portë, por përfundon jashtë.

Kur po kalon minuta e 30-të rezultati mbetet i pandryshuar, 0-0.