Ajo është finaliste për seritë e Celebrity Big Brother në gushtë të këtij viti.

Dhe Jemma Lucy tregoi asetet e saj në Manchester, derisa kishte dalë në mbrëmje për tu argëtuar,

Ajo është shfaqur tejet seksi e veshur në kuq e zi, derisa ka ekspozuar gjoksin shpërthyes pa sytjena, duke treguar edhe thithkat në rrugë.