Ajo ka promovuar koleksionin e saj të ri të bikineve të saj në rrjete sociale.

Dhe Emily Ratajkowski ka vazhduar të ekspozojë të pasmet e saj seksi në një imazh të hënën,

Bukuroshja nuk i la vend imagjinatës, derisa mbante veshur vetëm një palë brekë dhe pa sytjena.

Modelja ka treguar linjat perfekte trupore në imazhin e publikuar, me një fizik për zili.