Demi Rose nuk është turpëruar kurrë për t’i ekspozuar asetet e saj trupore.

As të enjtën nuk e ka bërë këtë gjë, kur u shfaq në një ndejë në Londër, shkruan Daily Mail,

Modelja britanike ka shfaqur bukurinë e saj me një fustan me të cilin ka zbuluar shumë nga lëkura.

22-vjeçarja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, me ekspozimin e gjoksit bombastike dhe të pasmeve gjigante.