Këngëtarja Arilena Ara është shfaqur më seksi se kurrë gjatë performancës së saj të fundit të Bruksel.

Ka qenë blogeri Olti Curri, i cili përmes një video në rrjete sociale ka treguar sesa seksi dhe në formë duket këngëtarja. Në këtë video shohim se ajo ka ekspozuar mjaft të pasmet e saj duke elektrizuar publikun e pranishëm./Gazeta Express/