Serena Williams e festoi për herë të parë Halloween si një nënë.

Ylli i sportit, shfrytëzoi Instagramin për të postuar një fotografi të vajzës së saj Alexis Olypmia në kostumin e saj të vogël, për Halloween.

36-vjeçarja veshi vajzën si “Batman”.

Serena dhe i fejuari i saj Alexis Ohanian, mirëpritën në jetë vajzën, në muajin shtator të këtij viti