Ajo ka pasur një vit të jashtëzakonshëm, duke nxjerr këngë të reja, duke u emëruar si njeriu më i ndjekur në Instagram, duke i dhënë fund romancës së saj me Weeknd dhe duke u ribashkuar me ish të dashurin Justin Bieber.

Dhe viti i Selena Gomez sapo u bë më i mirë, pasi ylli i Disney u kthye në këngëtaren e quajtur “Billboard’s Woman Of The Year (Femra e viti nga Billboard), shkruan Daily Mail,

Pas dhënies së titullit të lakmuar muajin e kaluar, 25-vjeçarja tani ka paraqitur një pozë të zjarrtë për markën argëtuese.