Sezoni i Vitit 2017 në Superbike u mbyll me suksesin e tretë radhazi të Jonathan Reas për piliotë dhe të Kawasakit për konstruktorë.

Por ajo nuk dihet ende është kush e ka fituar titullin e mbretëreshës për 2017-n midis “paddock girls”, bukurosheve seski të cilat vihen në evidencë duke u mbajtur çadrat e diellit pilotëve përpara fillimit të çdo gare.

Më poshtë keni një galeri fotosh disa prej femrave më seksi të Superbike, se cila është më e mira zgjedhjen bëheni vetë?