Ajo mori pjesë në MTV EMAs ku mori gjithë vëmendjen me pamjen e saj seksi me dy veshje të ndryshme.

Por, të nesërmen Demi Lovato nuk dha asnjë shenjë të lodhjes, derisa arriti në BBC Radio 1 në një tjetër paraqitje seksi,

Këngëtarja 25 vjeçare dukej përplot stil e veshur në të zeza, derisa tregoi linjat seksi dhe barkun e sheshtë