Ajo ka linjën e saj të brendshmeve, të quajtur The Megan Fox Collection në Frederick’s Of Hollywood

Dhe ylli i Teenage Mutant Ninja Turtles ka pozuar në të brendshme të enjten, derisa foton e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram,

31 vjeçarja është shfaqur tejet seksi para pasqyrës, teksa ka bërë një selfie për të promovuar të brendshmet.

Nëna e tre fëmijëve dukej në top formë