Ryva Kajtazi është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka pak kohë që është bërë nënë .

Ajo shumë shpesh po poston fotografi duke ushtruar dhe duke u marrë me sport, sigurisht për ti humbur kilogramët e tepërt të shtatzënisë.

Por në një fotografi të postuar nga vet ajo sot në llogarinë e saj në “Instagram” shihet se nuk ka humbur kilogram apo të paktën ka nevojë të humbë edhe shumë të tjerë.

Për më tepër shikoni fotografinë që e ka postuar Ryva.