Ryva Kajtazi i ka pasur shumë të rralla daljet publike që nga lindja e vajzës së saj të parë.

Por së fundi ajo u duk në dasmat e njohura të showbizit dhe dukej jo edhe aq në formë, shkruan Indeksonline.

Ajo tani duket se po mundohet që ti “venit” kilogramët e marrë gjatë shtatzënisë, këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në rrjetin social “Instagram”.

Ryva në këtë fotografi shfaqet e djersitur dhe e lodhur por duket se ka ende punë për të bërë.