Këngëtarja e njohur Ronela Hajati ka arritur të bëjë për vete publikun që në daljet e saj të para.

Sot, ajo është një prej këngëtarëve më të suksesshme të estradës, ndërsa shquhet për stilin e saj unik.

E njëjta është gjithashtu e ndjekur nga një numër i madh fansash edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ta imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video në InstaStory, ku ka vendosur të shfaqet pa makijazh.

Ajo vuri në pah natyralitetin e saj, duke u shfaqur ashtu siç e ka bërë nëna.

Këngëtarja duket bukur edhe kur nuk është fare e trukuar dhe daljet e tilla transparente nuk i ka aspak problem.