Pak ditë më parë Rita Ora ka festuar 27-vjetorin dhe ka zgjedhur disa foto të veçantë për ditëlindje.
Në profilin e saj në Twitter kosovarja Rita ka postuar tre foto me trupore, teksa në sfond duket deti, por nuk dihet se në çfarë vendi është këngëtarja. “Truporet e ditëlindjes!”, shkruan Rita.

Ndërsa, pas atyre fotografive, Rita u shfaq tërësisht nudo në Afrikë, duke pozuar, nga prapa ajo kishte vënë një ‘emoji’ tek të pasmet.