Vetura e bardhë ngjyrë, të cilën reperi i Babastars, Majk, e do shumë, u bie në sy të gjithëve kur ai del e bën xhiro nëpër qytet.

Madje edhe atëherë kur reperi i njohur thyen rregullat e qarkullimit.

Një veturë tjetër mbrapa tij e ka incizuar këtë moment ku shihet se Majk i ka thyer rregullat e qarkullimit duke hyrë me të kuqen.

Në sfondin e videos dëgjohet kënga më e re e Noizyt dhe Ledrit, e cila po bëhet virale në rrjet.

Video po qarkullon në të gjitha rrjetet, ndërsa është shkëputur nga Ëazzup