Ka qenë padyshim një nga banoret më të komentuara dhe më simpatike të edicioneve të Big Brother.

Këtë herë ish-banoren Tea Zhuli e shohim më provokuese se kurrë, ndërkohë që shfaqet e veshur me një fustan ku pjesën e kurrizit e ka të zbuluar dhe gjithashtu bien shumë në sy të pasmet.

Aktualisht Tea është në një lidhje me Kristin një tjetër ish-banor i këtij reality show.

Image