Duket se pritjes i ka ardhur fundi dhe bashkëpunimi mes tyre është finalizuar. Bëhet fjalë për një klip mes Noizyt dhe Ledri Vulës.

Ka qenë vetë Noizy i cili ka publikuar një foto në të cilën tregon një pjesë nga xhirimet e klipit ku shfaqet së  bashku me Ledrin dhe mikun e tij aktorin Blerim Destani.

Krahas fotos ai ka shkruar: “Ju thash 1 dit kam me mrri.. Krejt atje nalt dhe pse nisën te qeshin  ta shofim se kush qesh I fundit.. ku jam un do vi edhe grupi.. tapetet e kuqe ju mbani per vete sa t’bukra te gjith ju Po dukni,”-përfundon reperi. Mbetet për tu parë se kur do të publikohet ky klip.