Moderatori i njohur shqiptar Bledi Starkosha, i famshëm për videot e tij me dron, ka tronditur ndjekësit në rrjetet sociale me një video të publikuar së fundmi.

Në të duket një vajzë bjonde e cila ha bananen në një mënyrë tejet provokuese e fill pas saj shfaqet një tjetër vajzë, brune këtë herë, e cila ekspozon të pasmet, -shkruan NeësBomb.

Se çfarë ka dashur të thotë autori me këtë video, nuk e dimë ende por i pyetur nga ndjekësit se me çfarë e ka xhiruar, Bledi është përgjigjur: “Me ashtu pra, me disa K domethënë”.

Por me sa duket Bledi është penduar dhe e ka fshirë videon.

ImageImage