Ky vit ka qenë vërtetë i suksesshëm për reperen Nicki Minaj pasi dy bashkëpunimet e saj “No Frauds” dhe “Swalla” kanë kapur majat e klasifikimeve muzikore.

Vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe askush nuk e kupton pse ajo ka vendosur të thyejë apo pushtojë internetin nëpërmjet një fotoje.

Së fundmi reperja 34-vjeçare ka pozuar për revistën “Paper” e veshur më ‘latex’ të cilat nuk janë pritur pozitivisht nga publiku. Nicki ka ndryshuar 3 herë veshjen e saj e më pas ka pozuar po 3 herë në set. Fotot e shkrepura janë shkrirë në 1 duke dhënë kështu rezultatin e fotos që shihni më poshtë.