Ajo është një nga modelet më seksi të momentit dhe diçka të tillë e reflekton në çdo postim të saj.

Këtë herë Oriola Marashi i ka shokuar të gjithë ndjekësit e saj më foton më të fundit në të cilën shfaqet më provokuese se asnjëherë.

E veshur me të me të zeza, përmes kësaj foto Oriola i ka lënë pa fjalë të gjithë meshkujt.

Image