Pas 10-vjetësh lidhje dasma e çiftit të njohur të showbizit shqiptar Orinda Huta dhe Turjan Hyska pati një impakt mjaft të madh.

Por mesa duket Orinda i ka akoma “ethet” e dasmës. Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me një fustan nusërie duke u dukur më e bukur se kurrë.

Krahas fotove ajo ka shkruar: “Une mendoj se qelluam ne shenje me ate te dates 27 por kjo nuk na pengon te luajme nusesh serish…,”-përfundon Orinda në rrjete sociale.