Aktorja Olivida Wilde po i shijon pushimet e saj në Hawaii.

Ajo ka vendosur që në këtë mënyrë ta kalojë Ditën e Falënderimeve.

Ylli i Broadway kishte të veshur rroba të kaltra të larjes dhe dukej mahnitëse edhe pa grim.

Image