Ajo është një grua plot glamur që di si të tregojë figurën e saj mahnitëse.

Dhe Lizzie Cundy vazhdoi të tregojë figurën e saj joshëse edhe në emisionin e saj të fundit Access All Areas showbiz, ku intervistoi emra të njohur të shoubizit,

47 vjeçarja i la shumë pak vend imagjinatës, derisa u shfaq e veshur në të zeza, duke treguar sytjenat nën një bluzë të tejdukshme.

Ajo dukej mjaft seksi dhe provokuese dhe mori mjaft vëmendjen.